Lidia Geringer de Oedenberg

Poseł do Parlamentu Europejskiego

  english version english version
Google
 

Wizyty parlamentarne...

II wizyta parlamentarna w Strasburgu: 13-16.12.2004

Wśród uczestników wyjazdu byli mieszkańcy Wrocławia wytypowani przez Radę Miejską SLD, Radę Dolnośląską SLD, Radę Dolnośląską Unii Pracy, Klub Weteranów i Sympatyków Lewicy oraz Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów. W wizycie wzięli udział również mieszkańcy Ząbkowic Śl., Niemczy oraz Bolesławca.

W programie było zwiedzanie Strasburga, wycieczka statkiem po rzece Ill, a co najważniejsze - dwukrotna wizyta w siedzibie Parlamentu Europejskiego. 14 grudnia w Parlamencie Europejskim obserwowaliśmy z trybuny głosowanie podczas sesji plenarnej, wysłuchaliśmy prelekcji na temat roli i pracy Parlamentu Europejskiego oraz uczestniczyliśmy w pięknym koncercie "Kolędy na jazzowo" w wykonaniu zespołu z Wrocławia - "The Sound Office", zorganizowanym przez Delegację Polską w Grupie Partii Europejskich Socjalistów. Koncertowi towarzyszyła degustacja polskich smakołyków.
W następnym dniu odbyło się spotkanie w sali konferencyjnej Parlamentu Europejskiego w którym uczestniczyli Posłowie PE: Lidia Geringer de Oedenberg, Marek Siwiec oraz Adam Gierek.
Po grudniowej wizycie w PE wróciliśmy niezmiernie zadowoleni i pełni pozytywnych wrażeń.

        

        

        

        

        

        

        

źródło: informacja własna

 
webmaster: Jerzy Lamprecht strona startowa: www.lgeringer.pl ^