kontakt e-mail 

NAWIGACJA
O MNIE
UE
KONTAKT
ARCHIWUM
 

 

Nakręć się i pomóż chorym dzieciom!

Akcja Nakrętka

Drodzy Przyjaciele, serdecznie zachęcamy do zbierania wszelkiego rodzaju plastikowych nakrętek na rzecz małych podopiecznych Fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową". Dochód z ich sprzedaży jest przeznaczany na budowę nowej siedziby Kliniki Transplantologii Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej - Przylądka Nadziei we Wrocławiu!

Od początku Akcji "Nakrętka" uzbierano już ponad 150 000 zł! Pracownicy oraz współpracownicy Biura Poselskiego Lidii Geringer de Oedenberg już od kilku lat angażują się w tę inicjatywę. Dołącz do nas!

Więcej szczegółów na stronie: www.naratunek.org/nasze-akcje/akcja-nakretka-16 września 2013 przedstawicielki Poseł Lidii Geringer de Oedenberg - Zofia Ulatowska-Rybaj (dyrektor biur poselskich) oraz Karolina Przybylińska (asystentka) uczestniczyły w uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod budowę "Przylądka Nadziei" nowej siedziby dla Kliniki Transplantacji Szpiku Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W wydarzeniu wzięli udział m.in. przedstawiciele Parlamentu Europejskiego, władze rządowe, samorządowe i kościelne różnych wyznań, członkowie Społecznej Rady Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" oraz sympatycy projektu. To m.in. dzięki bezinteresownemu udziałowi w Akcji "Nakrętka" zakończył się już pierwszy etap budowy największego w Polsce centrum przeszczepowego i centrum pobrań szpiku i komórek macierzystych od dawców polskich.

źródło: informacja własna

 
Reklama: Systemy przenośników elastycznych Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności Polityka prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. ^