kontakt e-mail 

NAWIGACJA
O MNIE
UE
KONTAKT
ARCHIWUM

 

XVI Seminarium Grupy Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów

W dniu 8 czerwca 2019 r. w pomieszczeniach Dworu Polskiego we Wrocławiu odbyło się XVI Seminarium Grupy Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów podsumowujące działalność Lidii Geringer de Oedenberg w czasie trzech kadencji Parlamentu Europejskiego. Seminarium organizowane było przez Lidię Geringer de Oedenberg.

W spotkaniu uczestniczyli reprezentanci partii i ugrupowań lewicowych, związków zawodowych, organizacji społecznych i gospodarczych, władz samorządowych, uczelni wyższych, członków Uniwersytetów Trzeciego Wieku z Dolnego Śląska i Opolszczyzny oraz wolontariusze, społeczni (z wielu lat) asystenci i przyjaciele, którzy wspierali projekty Lidii Geringer de Oedenberg.

Po uroczystym powitaniu gości Lidia Geringer de Oedenberg zaprezentowała multimedialną prezentację działalności poselskiej obejmującą trzy kadencje w Parlamencie Europejskim. Na slajdach przedstawiono pracę grupy S&D w Parlamencie Europejskim oraz efekty działań Lidii Geringer de Oedenberg m.in. w Komisji Prawnej, Petycji, Rozwoju Regionalnego i Budżetowej. Lidia Geringer de Oedenberg zaprezentowała także końcowe prace VIII kadencji Parlamentu Europejskiego.

W swoim wystąpieniu Europosłanka dziękowała uczestnikom spotkania za wspieranie Jej inicjatyw związanych z Unią Europejską realizowanych na terenie Europy i swojego okręgu wyborczego.

źródło: informacja własna

 
Reklama: WwwPromotion Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności Polityka prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. ^