kontakt e-mail 

NAWIGACJA
O MNIE
UE
KONTAKT
ARCHIWUM

 

XV Seminarium Grupy Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów

W dniu 8 grudnia 2018 r. odbyło się XV Seminarium Grupy Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów VIII kadencji Parlamentu Europejskiego organizowane przez Lidię Geringer de Oedenberg. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele licznych organizacji społecznych, gospodarczych, związków zawodowych, reprezentanci partii, władz samorządowych, wyższych uczelni oraz słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku z Dolnego Śląska i Opolszczyzny.

Spotkanie rozpoczęła Lidia Geringer de Oedenberg wykładem. Tematyka wykładu dotyczyła priorytetów S&D, działań Komisji Prawnej oraz oceny inicjowanych działań w roku 2018, na terenie Dolnego Śląska i Opolszczyzny. W związku z zakończeniem VIII kadencji w maju 2019 r. Lidia Geringer de Oedenberg zaprezentowała tylko plany na pierwszą połowę roku. Na spotkaniu towarzyskim w sali bankietowej Dworu Polskiego wymieniano uwagi na temat współpracy programów i perspektyw Unii Europejskiej.


źródło: informacja własna

 
Reklama: WwwPromotion Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności Polityka prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. ^