kontakt e-mail 

NAWIGACJA
O MNIE
UE
KONTAKT
ARCHIWUM

 

Konkurs: "A piece of cake"

12 kwietnia 2018 r. w Liceum Ogólnokształcącym nr VII im. K.K. Baczyńskiego we Wrocławiu odbył się Wielki Finał drugiej edycji międzyszkolnego konkursu na temat znajomości idiomów angielskich pt. "A piece of cake". O główną nagrodę - wyjazd do Brukseli, ufundowaną przez Panią Europoseł Lidię Geringer de Oedenberg, dzielnie walczyło 8 finalistek z czterech wrocławskich liceów.

Najlepsza okazała się uczennica z ZSO nr III, drugie miejsce zajęła uczennica z ZSO nr III, a trzecie uczennica z LO nr VII. Finał konkursu przypominał swoją formułą teleturniej "Jeden z dziesięciu", uczniowie kolejno odpowiadali na zadawane przez prowadzącą pytania i mogli dwukrotnie pomylić się w udzielanych odpowiedziach. Wszyscy uczestniczy wykazali się doskonałą znajomością angielskich idiomów, a przy tym świetnie się bawili!!!

źródło: informacja własna

 
Reklama: WwwPromotion Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności Polityka prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. ^