kontakt e-mail 

NAWIGACJA
O MNIE
UE
KONTAKT
ARCHIWUM

 

Wystawy w Parlamencie Europejskim w Strasburgu

13 marca 2018 r. w Parlamencie Europejskim w Strasburgu Poseł Lidia Geringer de Oedenberg otworzyła dwie wystawy, których jest współorganizatorką: „Technologia to Kultura” i „Jak chronić różnorodność mediów w Internecie”, których tematyka nawiązuje do obecnej debaty na temat propozycji reformy prawa autorskiego.

Obywatele europejscy mają dzisiaj dostęp do szerszych i bardziej różnorodnych źródeł informacji niż kiedykolwiek wcześniej. Kluczowym obecnie zadaniem jest, aby różnorodność tę zachować. W państwach demokratycznych zachowanie pluralizmu mediów jest niezwykle istotne.

W kolejnych dniach na stronie opublikowane zostaną slajdy informacyjne z wystawy, aby Państwo też mieli możliwość poznania kluczowych zagadnień z tego bardzo trudnego tematu.


źródło: informacja własna

 
Reklama: WwwPromotion Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności Polityka prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. ^