kontakt e-mail 

NAWIGACJA
O MNIE
UE
KONTAKT
ARCHIWUM

 

"Spring of Philanthropy"


W piątek (12.05.17) odbyła się w Brukseli uroczystość - „Spring of Philanthropy”. Była to niezwykła okazja do spotkania się z czołowymi przedstawicielami organizacji pozarządowych, fundacji, stowarzyszeń i przedsiębiorstw, którzy każdego dnia działają na rzecz potrzebujących.

Wspólna debata miała na celu omówienie współczesnych wyzwań oraz sposobów pobudzenia i zachęcenia społeczeństwa do wspierania działalności charytatywnej.

Zaproszonych gości przywitała Królowa Belgów - Matylda oraz przewodniczący PE Antonio Tajani (za pośrednictwem nagrania). Była to również okazja do spotkania laureatki Pokojowej Nagrody Nobla - Shirin Ebadi, która w trakcie debaty podzieliła się swoim doświadczeniem z działań na rzecz obrony praw człowieka w Iranie i walce z radykalizmem wśród młodych Irańczyków.


źródło: informacja własna

 
Reklama: Spółdzielnia Socjalna Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności Polityka prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. ^