kontakt e-mail 

NAWIGACJA
O MNIE
UE
KONTAKT
ARCHIWUM

 

Spotkanie ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Uniwersytecie Wrocławskim


Już tradycyjnie, jak co roku Poseł Lidia Geringer de Oedenberg spotkała się ze słuchaczami UTW przy Uniwersytecie Wrocławskim. 24 kwietnia 2017 r. Poseł wygłosiła wykład na temat obecnej sytuacji w Unii Europejskiej. Słuchacze z zaciekawieniem słuchali informacji na temat przebiegu wyborów prezydenckich we Francji oraz o przygotowaniach do zbliżających się wyborów kanclerza Niemiec.

Poseł podzieliła się również swoimi przemyśleniami związanymi z możliwymi scenariuszami dalszego rozwoju Unii Europejskiej oraz zaprezentowała zagadnienia, nad którymi aktualnie pracuje w Parlamencie Europejskim m.in. Geoblocking.

Na zakończenie wszyscy słuchacze otrzymali nasiona niezapominajek i łąkowych kwiatów, symbolizujących różnorodność i wartości UE. Wyróżniający się swoją działalnością słuchacze UTW oraz nowa kierownik UTW - Pani dr Małgorzata Malec-Rawiński zostali zaproszeni przez Poseł na wizytę studyjną do Parlamentu Europejskiego w Brukseli.


źródło: informacja własna

 
Reklama: Spółdzielnia Socjalna Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności Polityka prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. ^