kontakt e-mail 

NAWIGACJA
O MNIE
UE
KONTAKT
ARCHIWUM
 

 

Jubileusz X-lecia Noworudzkiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku


22 kwietnia 2017 r. Poseł Lidia Geringer de Oedenberg wzięła udział w uroczystym spotkaniu, zorganizowanym z okazji X-lecia Noworudzkiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, które odbyło się w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowej Rudzie. Działalność i osiągnięcia Noworudzkiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku na przestrzeni dekady są imponujące.

Zaproszeni goście mieli także okazję zobaczyć i usłyszeć występy regionalnych zespołów tanecznych i muzycznych m.in.: Zespół Pieśni i Tańca „Nowa Ruda”, Zespół Ludowy „Katarzynki”, Zespół Ludowy „Woliborzanki”, chór Noworudzkiego UTW – „Cantare” oraz Zespół Kameralny „Cantate Domino”.

Spotkanie było również okazją do nagrodzenia i wyróżnienia najaktywniejszych słuchaczy a przede wszystkim założycielki i kierującej NUTW - Pani Karoliny Popiel.

Poseł wręczyła wszystkim wyróżnionym okolicznościowe upominki z cebulkami irysów żółtych i niebieskich, przygotowane z okazji upamiętnienia 60 rocznicy podpisania Traktatów Rzymskich oraz zaproszenia do Parlamentu Europejskiego dla najaktywniejszych słuchaczy - wydelegowanych przez zarząd.

źródło: informacja własna

 
Reklama: Spółdzielnia Socjalna Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności Polityka prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. ^