kontakt e-mail 

NAWIGACJA
O MNIE
UE
KONTAKT
ARCHIWUM
 

 

Uroczysty Jubileusz X-lecia Noworudzkiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku


NOWA RUDA. 22 kwietnia (sobota) - Uroczysty Jubileusz X-lecia Noworudzkiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Jak nie My to kto?” z udziałem poseł Lidii Geringer de Oedenberg.

W najbliższy weekend w Nowej Rudzie odbędzie się Uroczysty Jubileusz X-lecia Uniwersytetu Trzeciego Wieku pod hasłem: „Jak nie My to kto?” Słuchacze noworudzkiego UTW już od dziesięciu lat spotykają się w celu wymiany doświadczeń oraz wzmocnienia sieci wzajemnej pomocy i wsparcia. Słuchacze będę mieli okazję przekazać informacje o swoich osiągnięciach i otrzymanych wyróżnieniach. Podczas uroczystości będzie także możliwość obejrzenia wystawy oraz prezentacji slajdów z działalności Uniwersytetu.

W spotkaniu weźmie udział Lidia Geringer de Oedenberg - Wiceprzewodnicząca Komisji Prawnej Parlamentu Europejskiego, aktywnie wspierająca seniorów i Uniwersytety Trzeciego Wieku. Podczas Jubileuszu Pani Poseł wygłosi okolicznościowe przemówienie.


CZAS I MIEJSCE:

22 kwietnia (sobota), od godz. 11:00 do 13:30
Miejski Ośrodek Kultury w Nowej Rudzie, ul. Strzelecka 2a


źródło: informacja własna

 
Reklama: Spółdzielnia Socjalna Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności Polityka prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. ^