kontakt e-mail 

NAWIGACJA
O MNIE
UE
KONTAKT
ARCHIWUM
 

 

Europejska Nagroda Obywatelska

24 czerwca 2016 r. - Wrocław. We wrocławskim Domu Europy Poseł Lidia Geringer de Oedenberg wręczyła Europejską Nagrodę Obywatelską Funduszowi Lokalnemu Masywu Śnieżnika.

Celem działalności Funduszu, jest poprawa jakości życia społeczności lokalnej na terenie gmin Masywu Śnieżnika, poprzez efektywne pozyskiwanie, zarządzanie i rozdzielanie środków finansowych na cele dobroczynne i inicjatywy obywatelskie w zakresie: edukacji, kultury, zdrowia, sportu, ochrony środowiska, demokracji, tolerancji i współpracy transgranicznej. Dbając o dobro wspólne działacze Funduszu dbają o rozwój społeczności lokalnej poprzez wprowadzanie dobrych praktyk dostarczają innowacyjnych rozwiązań i umacniają kapitał społeczny, ludzki i materialny.

Po skończonej uroczystości wszyscy zaproszeni goście mogli szerzej zapoznać się z działalnością tegorocznego laureata, oglądając wystawę przygotowaną specjalnie na tę okazję przez Fundusz Lokalny Masywu Śnieżnika.

Więcej informacji: www.europarl.plźródło: informacja własna

 
Reklama: Przenośniki Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności Polityka prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. ^