kontakt e-mail 

NAWIGACJA
O MNIE
UE
KONTAKT
ARCHIWUM
 

 

Seminarium "Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów"

5 grudnia 2015 r. - Wrocław. Ponad stu zaproszonych gości - przedstawicieli samorządu, organizacji pozarządowych, związków zawodowych, stowarzyszeń, Uniwersytetów Trzeciego Wieku, ugrupowań prospołecznych, partii lewicowych, asystentów i 15 społecznych asystentów regionalnych, uczestniczyło w Seminarium zorganizowanym przez Poseł Lidię Geringer de Oedenberg w Dworze Polskim we Wrocławiu.

Seminarium rozpoczęło się wykładem na temat Grupy Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w drugim roku działalności VIII kadencji Parlamentu Europejskiego. Podczas spotkania Poseł Lidia Geringer de Oedenberg przedstawiła plan pracy grupy politycznej Socjalistów i Demokratów w komisjach parlamentarnych oraz omówiła strategię współpracy z organizacjami i środowiskami reprezentującymi regionalne społeczności, a także zaprezentowała własne działania w Parlamencie Europejskim i inicjatywy krajowe. Po wystąpieniu głównym, goście wzięli udział w dyskusji otwartej prezentując opinie na temat podejmowanych i planowanych projektów.


źródło: informacja własna

 
Cispol Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności Polityka prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. ^