kontakt e-mail 

NAWIGACJA
O MNIE
UE
KONTAKT
ARCHIWUM
 

 

Uroczystość wręczenia Europejskiej Nagrody Obywatelskiej

2 października 2015 r. - Wrocław. We Wrocławskim Biurze Informacyjnym Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej odbyło się wręczenie Europejskiej Nagrody Obywatelskiej dla Fundacji Integracji Społecznej PROM, uhonorowanej za szczególne zasługi w promocję wartości ogólnoeuropejskich. Fundacja została nominowana do Nagrody przez Poseł Lidię Geringer de Oedenberg.

W marcu 2014 roku w Parlamencie Europejskim Fundacja Integracji Społecznej PROM wspólnie z Poseł Lidią Geringer de Oedenberg zorganizowali wystawę "RomarisingV4", na której zostały zaprezentowane fotografie Romów z Słowacji, Węgier, Czech i Polski, którzy pomimo istniejących trudności i funkcjonujących w społeczeństwie stereotypów osiągnęli sukces w życiu zawodowym oraz prywatnym.

Relacja z wystawy i wywiad z autorem fotografii fotografii Chadem Evans Wyattem:
www.youtube.com/watch?v=a2jUkZD2Ob8
www.youtube.com/watch?v=-on-bj-0VQs

Więcej informacji na temat nagrody:
lgeringer.pl/1509281.htm


źródło: informacja własna

 
Webmaster: WwwPromotion Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności Polityka prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. ^