kontakt e-mail 

NAWIGACJA
O MNIE
UE
KONTAKT
ARCHIWUM
 

 

Majówka na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie - podziel się krajobrazem


Majówka na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie
Maj to Święto Pracy i obchody związane z ustanowieniem Konstytucji 3 Maja, to także Dzień Europy (9 maja), ale ten miesiąc to również majówki i okazja do wypadów w gronie rodziny lub przyjaciół. Dolny Śląsk i Opolszczyzna są regionem, w którym nie tylko jest gdzie wypoczywać, to miejsca z historią, charakterem i pięknym krajobrazem.


Chcę zatem zaprosić Państwa do zabawy pt. "Majówka na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie - podziel się krajobrazem". Każdy może przesłać zdjęcie dokumentujące Dolny Śląsk, Opolszczyznę i majowy wypad - oczywiście ze swoim udziałem. Zdjęcia (za zgodą autorów) wraz z krótkim opisem - gdzie zostały wykonane - udostępnię w specjalnym albumie na swoim fanpage na Facebook. Internauci będą zaś mogli zdecydować, które ze zdjęć jest najbardziej atrakcyjne i oddaje piękno majowego krajobrazu oraz własne niepowtarzalne przeżycia.


Autorzy 5. najbardziej docenionych zdjęć (które zbiorą najwięcej "polubień") otrzymają ode mnie specjalny cyfrowy dyplom "reportera" oraz podziękowania. Zachęcam do dzielenia się zdjęciami i promocją swoich Małych Ojczyzn, które Państwo szczególnie cenicie!


Na Państwa zdjęcia wraz z wypełnionym oświadczeniem (do pobrania poniżej) czekam pod adresem e-mail: biuro@lgeringer.pl do 31 maja 2015 r.


Do pobrania: oświadczenie o przekazaniu praw autorskich do zdjęcia


źródło: informacja własna

 
Webmaster: WwwPromotion Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności Polityka prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. ^