kontakt e-mail 

NAWIGACJA
O MNIE
UE
KONTAKT
ARCHIWUM
 

 

18. rocznica powstania Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom "Tęcza"

13 marca 2015 r. - Oława. W Ośrodku Współpracy Europejskiej "Odra" w Oławie odbył się jubileusz 18. rocznicy powstania Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom "Tęcza". Na tą wyjątkową uroczystość zaproszono przyjaciół, darczyńców, władze samorządowe, rodziców i terapeutów. Władze stowarzyszenia podsumowały swoją "pełnoletnią" działalność, podzieliły się swoim doświadczeniami oraz przedstawiły plany na przyszłość.

Wydarzenie to było okazją do podziękowania założycielom stowarzyszenia, rodzicom, rehabilitantom, sponsorom, władzom samorządowym oraz wszystkim przyjaciołom. Poseł Lidię Geringer de Oedenberg reprezentowała asystentka społeczna w Oławie - Pani Lidia Markowska, która w imieniu Poseł odebrała statuetkę "Tęczowego Oskara", który wykonało małżeństwo plastyków Joanna i Piotr Rojek.
Stowarzyszenie zajmuje się rehabilitacją niepełnosprawnych dzieci i dorosłych od grudnia 1996 roku.

źródło: informacja własna

 
Webmaster: WwwPromotion Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności Polityka prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. ^