kontakt e-mail 

NAWIGACJA
O MNIE
UE
KONTAKT
ARCHIWUM
 

 

Targi Europejskie w Zespole Szkół 11 we Wrocławiu

„Święta dlatego w takiej u nas cenie,
Że są nieliczne w różnych dni bez liku,
Jak te kosztowne, najgrubsze kamienie,
Z rzadka dzielące perły w naszyjniku.”

W. Szekspir

16 grudnia 2014 r. - Wrocław. Fragmentem wiersza W. Szekspira rozpoczął się Dzień Europejski przygotowany w dniu 16 grudnia 2014 r. przez uczniów, rodziców i nauczycieli Zespołu Szkól nr 11.

Dzień Europejski, czyli świąteczna podróż po wybranych krajach Unii Europejskiej w trakcie, której uczniowie zaprezentowali potrawy, kolędy i zabawy wybranych krajów Unii Europejskiej związane z obchodzeniem Świąt Bożego Narodzenia. Na przygotowanych stoiskach można było posmakować wielu potraw, otrzymać m.in. przepisy, ciekawe informacje turystyczne, mini słowniczki.

W niezwykle radosnym i edukacyjnym spotkaniu uczestniczyli: gospodarze, goście z zaprzyjaźnionych Szkół 68 i 109, przewodniczący Rady Osiedla Gajowice oraz pracownicy biura poselskiego.

źródło: informacja własna

 
Webmaster: WwwPromotion Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności Polityka prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. ^