kontakt e-mail 

NAWIGACJA
O MNIE
UE
KONTAKT
ARCHIWUM
 

 

XI Seminarium Grupy Sojuszu Socjalistów i Demokratów

6 grudnia 2014 r. - Wrocław. W Dworze Polskim we Wrocławiu odbyło się przedświąteczne XI Seminarium Grupy Sojuszu Socjalistów i Demokratów w VIII kadencji Parlamentu Europejskiego. W spotkaniu uczestniczyli reprezentanci partii i ugrupowań lewicowych, związków zawodowych, stowarzyszeń, organizacji społecznych i placówek oświatowych z Dolnego Śląska i Opolszczyzny.

Seminarium rozpoczęło się o godzinie 17:00. Poseł do Parlamentu Europejskiego Lidia Geringer de Oedenberg po przywitaniu gości wygłosiła wykład na temat działalności Grupy Sojuszu Socjalistów i Demokratów, omówiła priorytety S&D oraz przedstawiła kalendarz prac Grupy w Parlamencie Europejskim. Lidia Geringer de Oedenberg wykorzystując prezentację multimedialną podsumowała swoją pracę w VII kadencji.

Podczas seminarium miłą niespodzianką było odznaczenie Zofii Ulatowskiej-Rybaj Dyrektor Biur Poselskich Lidii Geringer de Oedenberg w czasie VI i VII kadencji Parlamentu Europejskiego - Honorową Złotą Odznaką Zasłużony Dla Województwa Dolnośląskiego. Odznakę, w imieniu Przewodniczącej Sejmiku Dolnośląskiego, wręczył Marek Dyduch - radny Sejmiku.

Lidia Geringer de Oedenberg przedstawiła swoich asystentów, zaprezentowała i oceniła ich pracę oraz nakreśliła kierunki działań na najbliższe lata w VIII kadencji.

Po wykładzie i prezentacji goście zostali zaproszeni do przejścia do Sali bankietowej na poczęstunek. Na zakończenie Poseł złożyła zebranym życzenia świąteczne i noworoczne.

źródło: informacja własna

 
Webmaster: WwwPromotion Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności Polityka prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. ^