kontakt e-mail 

NAWIGACJA
O MNIE
UE
KONTAKT
ARCHIWUM
 

 

Spotkania w Chociwelu i Strzelinie

7 listopada 2014 r. - Chociwel, Strzelin. 7 listopada 2014 (piątek) Poseł Lidia Geringer de Oedenberg uczestniczyła w spotkaniach w Chociwelu i Strzelinie.

  • 16:00 - Z inicjatywy przedstawiciela kanadyjskiego koncernu firmy McCain Pana François Tasmowskiego Poseł wraz z asystentkami wzięła udział w spotkaniu zorganizowanym w oddziale firmy w Chociwelu koło Strzelina. Na spotkaniu dyrektor fabryki Pan Krzysztof Boczar omówił funkcjonowanie zakładu oraz oprowadził Panie po fabryce (warto dodać, że strzeliński oddział firmy zatrudnia ponad 250 osób).
  • 17:00 - W Hotelu "Maria" w Strzelinie odbyło się spotkanie pt. Sukces na obcasach, w którym oprócz Poseł, wzięły udział m.in. Wicewojewoda Dolnośląski Pani Ewa Mańkowska oraz Burmistrz Miasta i Gminy Strzelin Pani Dorota Pawnuk. W wydarzeniu tym uczestniczyły także Panie, które swoją pracą i zaangażowaniem wpływają na poprawę życia mieszkańców miasta i gminy Strzelin.

źródło: informacja własna

 
Webmaster: Jerzy Lamprecht Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności Polityka prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. ^