kontakt e-mail 

NAWIGACJA
O MNIE
UE
KONTAKT
ARCHIWUM
 

 

Utworzenie Społecznego Biura Poselskiego

28 października 2014 r. - Jelenia Góra. Na wniosek Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych Poseł podjęła decyzję o utworzeniu Społecznego Biura Poselskiego w siedzibie stowarzyszenia. W uroczystej inauguracji działalności biura uczestniczyli w imieniu Poseł: Zofia Ulatowska-Rybaj oraz asystenci - Jakub Grek, Tadeusz Smoliński i Kamila Kurczewska.

Statutowym zadaniem KSON jest rehabilitacja społeczna i zawodowa osób niepełnosprawnych, a także kompleksowe rozwiązywanie problemów tych osób poprzez podjęcie szeregu działań - przy współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego.

Nowe biuro będzie miejscem konsultacji nie tylko dla osób niepełnosprawnych, ale dla wszystkich mieszkańców Jeleniej Góry i okolic. Zapraszamy do współpracy.


źródło: informacja własna

 
Reklama: Bombki Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności Polityka prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. ^