kontakt e-mail 

NAWIGACJA
O MNIE
UE
KONTAKT
ARCHIWUM
 

 

Spotkania w Lubaniu

25 października 2014 r. - Lubań. Lidia Geringer de Oedenberg uczestniczyła w spotkaniach w Lubaniu:

  • 11:00 - Na zaproszenie Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza Poseł wzięła udział w spotkaniu z uczniami. W czasie wizyty opowiedziała młodzieży o swojej pracy w Parlamencie Europejskim i o działaniach jakie Unia podejmuje na arenie międzynarodowej. Młodzież aktywnie brała udział w dyskusji.

  • 13:00 - W Łużyckim Centrum Utylizacji Odpadów organizatorzy spotkania przedstawili Poseł działalność zakładu. Centrum jest wyposażone w nowe technologie zarządzania odpadami. Dzięki dofinansowaniu projektu przez Unię Europejską udaje się poprawić stan środowiska naturalnego - m.in. zapobiec jego degradacji. Łużyckie Centrum obejmuje swoim zasięgiem cztery powiaty.

  • 15:00 - W świetlicy spółdzielni mieszkaniowej Poseł spotkała się z mieszkańcami Lubania. W spotkaniu uczestniczyli kandydaci na radnych w najbliższych wyborach samorządowych, uczestnicy wizyt parlamentarnych organizowanych przez Poseł, działacze stowarzyszeń i fundacji. W czasie dyskusji Poseł podzieliła się swoim doświadczeniem zawodowym i politycznym.

  • Relacja z wizyty na konwencji lubańskiego SLD - www.lubanski.eu/?p=23204

źródło: informacja własna

 
Reklama: Bombki szklane Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności Polityka prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. ^